Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
SKLEP STACJONARNY

Draco Pranie APC dywany wykładziny koncentrat 1L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DRACO PRANIE APC 1L
Czyszczenie tapicerek, dywanów, wykładzin dywanowych
- Rozpuszcza zastarzały brud oraz pozostałości tłuszczów i olejów
- Doczyszcza fugi i spoiny
- Nadaje się do zastosowania pianowego i ciśnieniowego
- Nie posiada uciążliwego zapachu
ZASTOSOWANIE
Produkt nisko pieniący do czyszczenia tapicerek, dywanów i wykładzin dywanowych metodą ekstrakcyjną. Przeznaczony do stosowania na wszystkich powierzchniach tekstylnych o stałych barwach, odpornych na działanie wody. Niskopienna formuła pozwala na zastosowanie produktu w każdym urządzeniu przeznaczonym do prania na mokro z wykorzystaniem szorowarek walcowych i tarczowych oraz ekstraktorów. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonać próbę na mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.
SPOSÓB UŻYCIA
Na czyszczoną powierzchnię tkaniny nanieść produkt w stężeniu od 1:5 do 1:10. Pozostawić na 1 do 2 minut, następnie zebrać odkurzaczem pracującym na mokro. Uporczywe zabrudzenia czyścić dwukrotnie delikatnie szorując miękką szczotką. Po całkowitym wyschnięciu odkurzyć tkaninę.
MAGAZYNOWANIE
Magazynować z dala od niskich temperatur oraz bezpośrednich źródeł nasłonecznienia, w temperaturze: od 5 do 35˚C. Pojemniki muszą posiadać oryginalne zamknięcia i etykiety. Pojemniki z produktem chronić przed dostępem osób nieupoważnionych
OPAKOWANIE
1 L

